Su Perdesi

Birçok mekâna uygun özelliklerde şelale tasarımı yapan ve birinci sınıf kalitede ürünleri ile sektörde ayrıcalıklı bir yere sahip olan firmamız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor. Müşteri taleplerini dikkate alan ve birçok seçeneği bir arada sunan firmamız, istenilen her mekâna şelale uygulaması gerçekleştirebilmektedir.

 

Su perdesi şelale :

su perdesiHavuzların daha estetik bir görünüm kazanması ve su sesinin rahatlatıcı etkisini sizlere yaşatan su perdesi şelaleler, paslanmaz çelik kullanılarak üretilir ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Düzenli olarak bakımı gerçekleştirildiğinde parlak görünümünü uzun süre koruyan su perdesi şelale, dış etkenlerden dolayı kirlendiğinde kolaylıkla temizlenebilmektedir.

Kullanıldığı her alana gösterişli ve heyecanlı bir hava katan su duvarı şelaleler, kolay montaj özelliğine sahiptir ve yaşanan herhangi bir sıkıntıda gerekli tüm destek sağlanmaktadır. Rüzgârdan hiç bir şekilde etkilenmeyen ve hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda tercih edilebilen su duvarı şelaleler, daha keyifli ve huzurlu mekânlara sahip olabilmeniz için sizlere en ideal seçeneği sunmaktadır.

Led ışıklarla birlikte daha da gösterişli bir hale büründürülen ve su dalgalarının yayılarak muhteşem bir görüntüye ev sahipliği yapmasını sağlayan su duvarı mekânlara daha çekici ve modern bir görünüm kazandırmaktadır. Su duvarı çok farklı seçeneklerde tasarlanabilmekte ve müşterinin talebine göre üzerine desen işlenebilmektedir.

 

Ağlayan duvar :

Mekânlara daha özgün ve şık bir görünüm kazandıran ağlayan duvar şelaleler, birçok çeşitli alanda tercih edilebilmektedir. Suyun rahatlatıcı etkisi ile stresi azaltan ve huzur verici bir ortam sağlayan ağlayan duvar seçenekleri, farklı efektlerle süslenerek daha ilgi çekici bir hale büründürülebilmektedir.

Ağlayan duvar uygulaması için ilk olarak en müsait alan belirlenir ve tüm riskler analiz edilir. En kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan ağlayan duvar, dış mekân kullanımına uygundur.

Daha fazla resim örneği için tıklayınız