CAFE DEKOR ÖRNEKLERİMİZ

CAFE DEKORLARI [ SU PERDESİ, DUVAR ŞELALESİ, AĞLAYAN DUVAR, BALONCUK DUVARI, YAPAY ŞELALE ]

CAFELERİNİZİ DEKORAKTİF  ŞELALE MODELLERİMİZ İLE GÜZELLEŞTİRİN

Birçok insanın zaman zaman farklılığa ihtiyacı olmaktadır. En başta da çalışan ve okuyan öğrenci kesimin boş zamanlarında uygun gördüğü cafeler bu zamanların doldurulmasında ilk tercih sırasında yer almaktadır. Özellikle bazı cafeler daha cazip gelmektedir. Bunun içerisinde yer alan birçok etken varken; cafe dekorları ve renk seçimi, yemekleri, hizmet kalitesi, fiyat uygunluğu, manzarası, müzik uygunluğu, güler yüzlü çalışanları gibi etkenler öncelikli olarak karşımıza çıkmaktadır. Cafelerde geçirilen zaman birçok insan için sık sık tekrarlanan bir aktivite olmaktadır. Müşterilerin buluşma noktası olarak ilgi odağı olabilmek ve müşterilerin rahat hissetmesini sağlamak önem arz etmektedir.

 

Müşteriler tarafından tercih edilebilir bir görünüm kazanmak için öncelikle ön araştırmanın yapılması ve uygun bir yer seçimi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ardından hedef kitle ve hedef kitleye uygun hizmet kararlaştırılmaktadır. Bütçenin yeterli olduğu bir manzaraya sahip alan seçimi cafe dekoru için son derece önemli bir unsura işaret etmektedir. Müşteriler rahat sohbet edebildiği, huzur bulabileceği, biraz romantik biraz otantik bir ambiyansa bürünebilmeleri etkili olmaktadır. Müşterilerin uzun uzun sohbet edebileceği organik besinler içeren doğal görsellik cazibesini etkisinden daha güçlü göstermektedir.

Kısa süreli ziyaretler içinde küçük tabureler ile donatılmış mola yeri olarak da oldukça başarılı bir dekor meydana getirilebilmektedir. Son derece canlı renklerden oluşmuş romantik seçimler ile her zaman temiz ve yeni bir görüntü çizilebilmektedir. Daha şık bir mekân müşterilere daha hoş görünmektedir. Son yıllarda vazgeçilmez bir kitleye sahip atıştırmalık yiyecekler olan fast- food besinlere de bir bölüm açılarak cafe dekoru konusunda kapsamlı olunabilmektedir. Müşteriler için fazla alternatif her zaman cazibesin koruyarak seçimlerinde aktif role sahip olmaktadır. Rahat ve huzur dolu dekorlar her zaman seçilmeyi hak etmektedir.