Sonsuz Dekoratif Aynalar

 

Sonsuz ayna: Kendisine bakıldığı açılara göre farklı farklı derinlik/tünel hissi veren, dekoratif olarak aydınlatma amacıyla kullanılabilen ilgi çekici ve güzel bir üründür. Dekorasyon aracı harisinde promosyon ve reklam amaçlıda kullanılabilir.

 

sonsuz aynaSonsuz ayna teknik özellikleri: Sonsuz aynalar 12V değerinde bir elektrik gücü ile çalışır. Led ömrü olarak yaklaşık 50.000 saat olan sonsuz aynalar, akkor ampullere göre de %80 daha tasarrufludurlar. Led rengi olarak kırmızı, sarı, yeşil, mavi ve beyaz kombinasyonları ile birlikte tercih edilebilirler. Uzaktan kumandalı olmasından ötürü renkler arasında animasyonlu bir geçiş sağlanabilir. Duvar ve tavanda yer alan 1 m2 den büyük sonsuz aynalar için özel olarak darbe emici güvenlik filmleri kullanılmaktadır. Zemin için düşünülen ürünlerde ise ekstra darbe emici malzeme kullanılmaktadır.

Sonsuz ayna ölçüleri: sonsuz aynalar, tavan ve duvar için sunulan standart ölçüler haricinde özel olarak belirlenen ölçülere göre de üretilebilirler. Hayal gücünüzün ulaşabildiği her noktaya kadar özel üretimi, “www.localhost/dekor2” sizler için yapmaktadır.

Sonsuz aynaların kullanım yerleri: sonsuz aynalar son yıllarda otellerde, pansiyonlarda, villalarda, evlerde, mağazalarda, kuaför salonlarında, cafe ve barlarda, restoranlarda ve düğün salonlarında oldukça sık karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca özel günlerde sevdiklerinizi bu şık aynalarla şaşırtabilir unutulmaz bir hediye sunabilirsiniz. Sonsuz aynalar üzerine yazabileceğiniz yazılar sayesinde okuyanlar kendilerini uzayın sonsuz boşluğunda hissedebilirler. Sonsuz aynaları avize amaçlı kullanıp, ortamınızı sıcak ve sonsuz bir aydınlığa bürüyebilirsiniz. Zevk sahibi kişilerin dekorlarına kattıkları bu güzel aksesuarın çeşitlerini www.dekorselalesi.com adresinden bulabilirsiniz.

Sonsuz ayna fiyatları: sonsuz ayna fiyat ları sizlere sunduğu bunca avantaja göre oldukça ekonomiktir. Tükettiği elektrik sarfiyatı ve uzun ömrü düşünüldüğü takdirde, alıcısının yüzünü güldüren bir ürün sayılmaktadır. Bunların yanında dekoratif, şık ve ilgi çekici yapısı da cabası. Birbirinden uygun fiyatlı dekoratif sonsuz aynaları www.dekorselalesi.com adresinden bulabilirsiniz.

Daha fazla resim örneği için tıklayınız