DEKORATİF ŞELALELER

 

Dekor Şelale ticari hayatına başladığı günden bu yana, açık alan veya kapalı ortamlar için dekoratif amaçlı süs şelalesi sistemlerini profesyonel olarak hizmete sunmaktadır. İstanbul’da yerleşik olarak hizmet veren firmamız, duvar şelalesi, dekoratif şelale, su perdesi, kabarcıklı duvar ve bahçe şelalesi gibi dekoratif amaçlı su ve fıskiye sistemlerini küçük veya büyük bahçeler, parklar, kamuya açık alanlar veya işyeri ve ofislerinizde uzman eğitimli teknik ekibiyle üretip montajını ustalıkla sağlamaktadır.

Fiberglass ve polyester hammaddesinden üretilen süs havuzlarının yanında, çömlek veya amfora dekorlu dekoratif su havuzları da üretilmektedir. Montajı yapılacak olan alanın fizibilite çalışmaları sonrasında alan yapısına en uygun çözümleri uzmanlıkla sunan firmamız, gerek özel firma ofisleri ve açık alanlarına gerekse de belediye ve kamu binalarına ve açık alanlarına en mükemmel hizmeti sunmaktadır.

Ürettiğimiz ve montajını sağladığımız dekoratif şelale sistemleri tamamen dayanıklı ve uzun süre aşınmalara darbelere mukavemetli şekilde, son teknoloji üretim ekipmanları ve uzman personel tarafından üretilmektedir.

Üretilen süs şelalesi ve diğer fıskiye ve havuz sistemleri tamamen gerçeğe uygun şekil ve doğal renklere göre boyanıp gerekli kısımları verniklenerek, açık veya kapalı alanın ambiyansına aykırı olmayacak şekilde donatılmaktadır.

Dekor Şelale, kalite ve hizmetlerini değişen teknolojik gelişimlere ayak uydurarak genişletmektedir. Öte yandan ürün yelpazesini ve sağladığı farklı çözümlerle de birçok işletme ve kamu kurumuna esin kaynağı olmakta ve referans sağlamaktadır. Firmamız hakkında daha fazla bilgi almak ve iletişime geçebilmek için internet sitemiz localhost/dekor2 üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

 

Daha fazla resim örneği için tıklayınız