Hakkımızda

 

Şirketimiz, kurulduğu tarihten bu yana üretiminde bulunduğu duvar şelalesi, masa şelalesi, kabarcıklı duvar su perdesi ve bahçe şelalesi gibi açık ve kapalı alan dekoratif su fıskiyeleri havuz sistemlerini profesyonellikle üretmekte ve montajını sağlamaktadır.

Teknik ekibi, uzman üretim kadrosu ve ileri görüşlü idarecileriyle firmamız, müşterilerine en uygun süs ve dekoratif amaçlı su, fıskiye sistemlerini en modern anlayışla sunarak çözüm üretmektedir. Bu anlayış çerçevesinde teknolojik değişimlere ayak uydurarak ürün çözümlerini geliştirmeye devam etmektedir.

 

 Vizyonumuz,

 

Dekor Şelale olarak vizyonumuz, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak üretimlerini en nitelikli vasıflara uygun düşecek şekilde sağlamak. Bu süreçte, içinde bulunduğu pazarın öncüsü konumuna gelmek ve bu konumu muhafaza etmek adına misyonunu en temel araç edinerek hedeflerine ulaşmaktır.

 

Misyonumuz,

 

Şirketimiz adına tespit ettiğimiz vizyona ve hedeflere ulaşmak için ortaya koyduğumuz irade temel evrensel değerler çerçevesinde şekillenmektedir. Dekor Şelale, içinde bulunduğu topluma ve daha geniş çerçevede dünyaya fayda sağlamaya yönelik bir çalışma ilkesiyle yola çıkmıştır. En temel hedef olan müşteri memnuniyeti olmuş ve bunu en üst düzeyde tutmak amacıyla çalışmalarını yönlendirmiş ve yönlendirmektedir.

 

Üretimlerini en üst teknolojik imkanlarla sağlarken çevre ve doğaya duyarlı bir anlayış ile ilerlemeyi ve kaliteden ödün vermeden çalışmayı kendine misyon edinmiştir. Sahip olduğu donanım ve birikim sayesinde ürünlerinin araştırma ve geliştirmesine azami önem vermeye devam etmeyi, dünyaya ayak uydurarak birikimlerini daha da arttırmaya gayret gösterecektir.

 

Ülkemiz ve uluslararası kabul görmüş kalite ve yönetim standartlarını ürünlerinde, üretim ekipmanları ve yönetim hiyerarşisinde sağlayarak, kurumsal bir kimlikle yolunu çizerek ticari hayatını devam ettirmeyi hedeflemiştir.

 

Gelecek nesillerin ve müşterilerinin aynı zamanda çözüm ortaklarının hukukunu gözetecek, bu çerçevede faaliyetlerine devam edecek ve en mükemmel şekilde tam memnuniyet ve güven çerçevesinde faaliyetlerini sürdürecektir.