SU PERDESİ İMALAT ÖRNEKLERİ

Su Perdesi İmalatında Kaliteli İşçilik

Su perdesi bulunduğu mekana görsel açıdan farklılık kazandıran bir aksesuardır. Baktığınız zaman acaba nasıl yapılmıştır ya da yapımı kolay mıdır sorularını mutlaka kendinize sormuşsunuzdur. Basit bir düzenekle hazırlanan bu perdelerin imalatı da emek ve ciddi uğraş ister. Basit gibi görünse de ince detayları olan bir iştir. Süs olarak düşünülen su perdesi imalatı birçok firmanın üzerinde titizlikle çalıştığı bir iştir. Öncelikle perdeyi isteyen kişiye alternatif seçenekler sunulmalıdır. Bu seçenekler içerisinden seçeceği modele ek farklı bir ayrıntı eklenecek mi bu bilinmelidir. Bu perdelerin arkasına bazı firmalar firma bilgilerini da dahil etmek isterler.

Kesinleşen siparişin öncelikle havuzu hazırlanır. Suyun akacağı havuz yapıldıktan sonra su direkleri dikilir. Havuzun içerisinden akan su kanalları yapılır. Suyun düzenli ve sıkıntısız aktığı kontrol edilir. Eğer ki perdeler cam olacaksa havuz boyutuna göre camın kesimi yapılır. Cam monte edildikten sonra suyun içeride su döngüsü işlemini yapabilmesi için akvaryum motoru bağlanır. Eğer ki led özellikli bir su perdesini istiyorsanız bunu su perdesi imalatı yaparken mutlaka bildirmelisiniz. Suyun akış özelliğini farklı istiyorsanız da bunu yapmaya başlanmadan söylemelisiniz.

Paslanmaz çelik ve kırılmaz cam özellikleri bu perdelerde önemlidir. Herhangi bir arıza durumunda müdahalesi zor olan bu perdelerde kullanılan her malzeme kaliteli olmak zorundadır.su perdesinin gövdesine yerleştirilen taş ve toprak   görselliğiiki katına çıkarmaktadır. Her mekan için önemli bir ayrıntı olan su perdeleri günümüzde birçok kişi tarafından talep edilmektedir. Bulunduğu ortama görsel şölen tadını sunan bu perdeler misafirleri iyi karşılama konusunda da başarılıdır. Su perdesi imalatı için alanında uzman firmaları tercih etmelisiniz. Yapım sonrasında herhangi bir arıza durumunda teknik servis hizmeti sunan firmaları iyi araştırmalısınız.

 

Daha fazla resim örneği için tıklayınız