CAM SU DUVAR ÖRNEKLERİ

BULUNDUĞU MEKANA GÜZELLİK KATAN SU DUVARLARI

 

Teknoloji hayatımıza girdiği andan itibaren herşey daha kolay ve pratik hale gelmiştir. Akla gelmeyecek tasarımlar teknoloji ile mümkün hale gelmiştir. Çevrenizde mutlaka gördüğünüz ve hayretle baktığınız cam su duvarı estetik görüntüsü ile oldukça ilgi çekicidir. İlgi çekici olduğu için de karşına geçip ne sistemde çalıştığına varana kadar da kontrol etmişsinizdir. Cam duvar içinden farklı desenlerde akan sular görsel açıdan çok başarılıdır. Hipnoz etkisini belirli bir süreden sonra hissedeceğiniz bu duvarları birçok mekanda görmeniz de mümkündür.

Genellikle şeffaf olarak tasarlanan su perdesi isteğe bağlı olarak renk değişikliğine gidilen bir aksesuardır. Evlerinizde, işyerlerinizde, bürolarınızda, otellerde ya da muayanehanelerde kullanım için ideal olan bu aksesuar ruhu dinlendirme özelliği ile de oldukça ilgi çekicidir. İç ya da dış mekan farketmeksizin kullanılabilecek bu aksesuarlar her ortam için uygundur. Cam su duvarı şelale görüntüsü ile oldukça başarılıdır. İsteğe bağlı olarak perdenin alt kısmına döşenen ledler renkli bir ambiyans açısından güzel bir fikirdir. Perde arkasına desenli arka plan bile tercih edilebilir. Tamemen istek ve sipariş doğrultusunda hazırlanan bu duvarlar ortama estetik açıdan farklı bir hava katar.

Birçok holdinglerin girişine konulan bu duvarlara istenilen herşey uyarlanabilmektedir. Dilerseniz firma ismi, dilerseniz firma logosu veya bir insan silueti bu duvarın arka planında görünmektedir.iç ve dış mekan olarak tasarlanan bu aksesuarlarda mekana göre dayanıklılığı ayarlanmaktadır. Uzun yıllar bulunduğu mekana ayrı bir hava katan cam su duvarı oldukça da dayanıklıdır. Camı kırılmaz cam olup çok çok ağır darbelerde kırılıp un ufak olmaktadır. Bu şekilde kırılan camlar da etrafa kesinlikle zarar vermez. Genellikle su duvarının yapıldığı kısımlar güvenli olan alanlardır. Bu şekilde bir kaza gelmediği sürece bulunduğu alanda uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

Daha fazla resim örneği için tıklayınız