cam su duvarı01

Su dekorları

Evinize veya iş yerinize biraz daha renk ve parlaklık getirmek isterseniz, teknoloji harikası su dekorlarını yaptırabilirsiniz. Su dekorları denilince, bazı müşterilerimiz su içerisinde duran küçük süs sanabiliyor, fakat değildir. Su dekorları duvarlarınızdan veya istediğiniz herhangi bir yüzeyden, su akıyormuş gibi görünen veya gerçekten suyu akıtarak dekor haline getirdiğimiz bir dekorasyon ürünüdür. Evlerde olmasa bile, günümüzde birçok iş yerlerinde, özellikle restoran ve kafe gibi işletmelerde çok fazla kullanılmaktadır. Farklı renkler ve dekorlarla tasarlanmaktadır. Sadece iç mekânlar için değil, dış mekânlarda da kullanılabilen bir dekorasyon türüdür. Su dekorasyonları; su perdesi, su duvarı ve baloncuklu duvarlar gibi farklı şekillerde tasarlanabilmektedir. Bu tamamen müşterilerin nasıl bir tasarım istediklerine bağlı olarak temin edilir veya tasarlanır. Eğer nasıl bir tasarım istediğinizi bilemiyorsanız, bizi aradığınızda bizde size yardımcı olabilir, farklı tasarım modellerimizi görebilirsiniz. Birçok kriter mekanınıza bağlı olmak ile beraber, mekana hareket ve sakinlik, aynı zamanda renk katmak için birçok maddeler kullanılmaktadır.

bahce-selalesi

Ev şelaleri

Su perdesinin nasıl bir ürün olduğu ile ilgili kısa bir açıklama yapacak olursak; görsellik ve ses yalıtımı açısından en iyi su dekorları seçeneklerinden bir tanesidir, fakat bunun yanı sıra aynı zamanda insan sağlığı için de, en iyi su dekoru seçeneği olarak görebilmekteyiz. Biraz tarihe bakacak olursak, eskiden beri su akışı görüntüsü ve bunun yanı sıra su sesinin, insan psikolojisine büyük faydaların olduğu ve insanları sakinleştirdiği görülmüştür. Buna bakarak firma olarak ta, insanların sağlığını ve psikolojisini düşünerek, tasarımlar yapmaya çalışmaktayız. Bunların yanında, su perdelerinin bir diğer avantajı ise, su akışının çevredeki bütün negatif enerjileri aldığıdır. Mekânınızın bütün duvarlarına su perdeleri yaptırmak anlamsız olur, dolayısıyla giriş ve insanların girebileceği yerlere yaptırabilirsiniz. Su perdelerinin birçok çeşidi olmaktadır. Bu sebeple bizimle iletişime geçtiğinizde, hem ürünleri size gösterme şansımız olur, hem de mekânınızı ziyaret ederek, nasıl bir su perdesinin en uygun olacağını görüşme imkânımız bulunmaktadır.

Su dekorları olarak adlandırdığımız bir diğer ürün ise su duvarlarıdır. Su duvarlarını tasarlarken; cam, akrilik, bunların yanında MDF, membran, corian, mermer, kuvars, granit ve doğal taşların bir arada tutularak tasarlanan dekorasyon ürünüdür. Tasarımlar gerekse müşterinin isteğine göre üretilmektedir veya müşteri firmamıza bırakarak tasarımları biz üstlenmekteyiz. Suyun insan psikolojisine ve sağlığına olan pozitif etkisinden ötürü, su dekorları çok büyük önem kazanmıştır. Gerek evlerde, iş yerlerinde, farklı işletmelerde, okullarda ve restoranlarda, birçok yerde su dekorları kullanılmakta ve sevilmektedir. Su dekorlarını görenler, karşısında büyülenmektedir. Tamamen canlı bir tablo olarak düşünebilirsiniz. Karşınızda su akacak ve siz o tablo karşısından ayrılamayacaksınız.

cam su duvarı 02

Ev su dekorları

Çocuklarınızın seveceği bir diğer tasarım ise baloncuklu duvarlarıdır. Yine su duvarları gibi aynı şekilde tasarlanır, fakat içerisinde baloncuklar olur. Su dekorları birçok farklı şekillerde yapılmaktadır, fakat burada bahsetmiş olduğumuz üç tasarım, en çok tasarlanan ürünlerdir. Baloncuk duvarları akrilik panellerden oluşturulmaktadır. Bulunduğunuz mekâna bol enerji katar, negatif enerjiyi çeker ve birçok kişiyi de mekâna çekmektedir. Baloncuk duvarları hareketli olduğundan, kimi zaman küçük baloncuklarla ortamı sakinleştirirken, kimi zaman ise aydınlatmasıyla ortama hareketlilik ve enerji vermektedir. Su, ışık ve baloncukların bir arada kullanılması, insanları mekâna çekmektedir. Baloncuklu duvarlar mekânınıza eğlence, hareket ve renk katarak, her gününüzü bir önceki günden daha keyifli bir hale getirir. Ne tür su dekorları sipariş vermek istediğinize dair anında karar vermek zor olabilir. Bizi arayın, işinizi kolaylaştıralım.